info@tepmi.sk
0911 677 607

Autofólie a fólie

Pri aplikácii autofólií SunTek na autosklá vozidiel pracujeme výhradne s exkluzivným materiálom novej generácie SunTek Windows Films vyrábaným firmou Commonwealth Laminating & Coating. Inc. USA http://www.suntekfilms.com/

Aplikáciu na autosklo prevádzame najmodernejšou technológiou, ktorá bola vyvinutá v USA pre prácu s týmto materiálom. Táto technológia umožňuje previesť inštaláciu fólií na autosklo bez demontáže akejkoľvek súčasti automobilu.

Podľa veľkosti automobilu trvá priemerná doba inštalácie maximálne 1,5 – 2,5 hodiny.

Autosklá s aplikovanou fóliou nevyžadujú žiadu špeciálnu údržbu, je však nutné dodržať niekoľko našich rád a pokynov.

  • Autosklá s aplikovanou fóliou umývajte z vnútornej strany najskôr po uplynutí 1 týždňa
  • Používajte mäkkú, čistú handričku, mäkký papier typu servítku alebo syntetický materiál
  • Možno taktiež použiť mäkkú látku alebo gumovú stierku
  • Používajte obyčajný saponát (jar) alebo značkové čističe skiel spray (Sonax apod.)

Fólia je chránená špeciálnou vrstvou odolnou proti poškrábaniu, chová sa ako sklo bez aplikovanej fólie. POZOR – aj sklo môžete poškodiť tvrdým, ostrým predmetom …

SunTek fólie sú rešpektované poisťovňou.

 

Cena za autofólie (tmavé sklá na aute) obsahuje materiál, prácu, osvedčenie k fóliám. Naše osvedčenia sú tlačené na ceninovom papieri, ktorý má množstvo ochranných znakov, ktoré sú vidieť pri UV svetle ako aj voľným okom. Osvedčenie je písané v dvoch jazykoch: v Slovenskom a v Nemeckom. To znamená, že s fóliou nebudete mať žiadny problém v celej EU. Čas potrebný na dokonalé nainštalovanie autofólií od začiatku až po odovzdanie sa pohybuje od 1,5 do 2 hodín – podľa typu auta.

CXP Explosion – NANO keramická fólia , neruší GPS, solárny odraz 60% a vynikajúci pohľad z vnútra. Jedinečná fólia, najvyspelejší produkt od výrobcu CLC.

 

UPOZORNENIE
Prosíme našich zákazníkov, aby na montáž autofólií prišli s čistým autom. To je základ pre montáž autofólií v najvyššej kvalite – bez prachu a špiny. Montáž bez vyberania skiel si to priam vyžaduje. V prípade znečisteného auta nebude zaručená dokonale čistá montáž a prípadná reklamácia špiny /prachu pod fóliou nebude uznaná. V ojedinelých prípadoch Vás môžeme odmietnuť a prácu nevykonať.

V prípade odstránenia starých fólií alebo rôznych nálepiek zo zadného skla nenesie naša spoločnosť na seba riziko z poškodenia vyhrievaných pásov. Už pri samotnom strhnutí fólie či nálepky je možnosť poškodenia. Pri následnom odstraňovaní lepidla, ktoré skoro vždy zostane na skle, je nutné odstránenie a to pomocou prípravkov určených na rozpustenie lepidla a následne čistenie s hubkou. Vždy záleží od konkrétnej fólie, času, ako dlho je na aute, ako pôjde odstrániť. Používame najmodernejšie spôsoby a prípravky, ale aj napriek tomu je tu riziko poškodenia vyhrievacých pásov.


Cenník

Kategória auta / Typ fólie
3 - dverové 70 € 80 € 100 € 120 €
hatchback 80 € 100 € 130 € 150 €
sedan (4 dverové) 90 € 140 € 160 € 180 €
kombi (5 dverové) 100 € 130 € 150 € 170 €
3 - dverové Offroad (SUV) 80 € 100 € 130 € 150 €
5 - dverové Offroad (SUV) 120 € 140 € 180 € 200 €
minivany (Van, MPV) 120 € 140 € 180 € 200 €
multivany (mikrobus) 120 € 180 € 180 € 200 €